** Penzion ve Svitavach ubytovanie Svitavy

Penzion Svitavy ve Svitavach

Ubytovanie Svitavy - Námestie Mieru a Vojanova - ponúkame Vám ubytovanie v apartmánoch s celkovou kapacitou viac než 30 lôžok.

Svitavy ubytovanie v apartmánoch
Pension poskytuje ubytovanie v dvoch budovách, ktoré sa nachádzajú blízko seba, v pamiatkovej zóne v centre mesta Svitavy. K dispozícii sú dvoj až štvorlôžkové izby s kuchynkou a sociálnym zariadením, chladničkou, TV, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, sporákom.

Apartmány vo Svitavách služby
Stravovanie je vlastné, zaisťujú si hostia. Najbližšia reštaurácia 50 m od objektu. Parkovanie pred penziónom. Príchod podľa dohody až do 00 hodín. Pri príchode je nutné informovať majiteľa telefonicky minimálne hodinu pred príchodom. Apartmány je nutné opustiť v deň odchodu do 10 hodín. Vlaková stanica 1 km, autobus 500 m od penziónu.

Dovolenka Svitavy ubytovanie v apartmánoch
Šport a zábava v okolí penziónu: skatepark-"Cihelna" plávanie - krytý bazén, kúpalisko, rybník Rosnička, zimný štadión, Čenkovice športová hala na strelnici - tenis ... Cyklotrasy a náučné chodníky okolo Svitav. Sauna, kolky, šípky, bowling, biliard, horolezectvo, squash, posilňovňa. Kultúrne vyžitie: divadlo, kino, multifunkčné centrum Fabrika, reštaurácie, vinárne. Tip - odporúčame tiež využitie služieb Rekreačného areálu Motýlek Svojanov u Moravské Trebovej.

Mesto Svitavy sa rozkladá na samotnej hranici Moravy a Východných Čiech. Zrekonštruované námestie je pýchou mesta. Navštíviť môžete múzeum a galériu, kde je možné zhliadnuť ojedinelú výstavu práčok a pracej techniky či stálu výstavu zo života svitavského rodáka Oskara Schindlera. Dolnú časť námestia zakončuje bývalá Ottendorferova knižnica, dnes zvaná Ottendorferov dom, honosná budova, postavená v americkom štýle, v prízemí je Múzeum esperanta. Obľúbené Svitavské letné slávnosti vrcholí prvú septembrovú nedeľu mimo iné tradičným českým jarmokom. Svoje čaro má tiež vianočné obdobie vo Svitavách.
Penzion Svitavy ve Svitavach - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Svitavy ve Svitavach - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Svitavy ve Svitavach - Izby s vlastnou toaletouPenzion Svitavy ve Svitavach - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion ve Svitavach ubytovanie Svitavy Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C Nočná tepl.: -2 °C Vietor: 6 m/s